fbpx

Gizlilik Politikası

turkkadini.com yayınlanan tüm görseller alıntıdır. Herhangi bir şekilde tedavi önermiyoruz ve cilt ile ilgili sıkıntılarınız ve problemleriniz olduğu zaman uzman doktorlara muayene olmanızı öneriyoruz. turkkadini.com’da yayınlanan sitemizdeki bilgiler doktor tavsiyesi değildir: Bilgilendirme amacıyla yazılan doğal cilt bakımı önerileridir. Bu önerilerin uygulanması kişiden kişiye farklı etkiler gösterebilir/fayda sağlamayabilir. Doğal cilt bakımı önerilerinin uygulanması kişilerin kendi sorumluluğundadır ve önerilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek sorunlardan turkkadini.com yazarları ve sahibi sorumluluk kabul etmez.  Siteyi kullanan her ziyaretçi yukarıdaki maddeleri kabul etmiş olur

turkkadini.com sitesi olarak sizin gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve sitemizde kaldığınız süre  bunu yerine getirmek için çabalıyoruz. Bilgilerinizin güvenliğini aşağıda açıklayarak  bilginize sunduk.

Birçok standard web sunucusunda olduğu gibi turkkadini.com‘da istatistiksel amaçlı log dosyaları kaydı tutmaktadır. Bu dosyalar; ip adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınız gibi standard bilgileri içermektedir. Log dosyaları kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir.Ip adresiniz ve diğer bilgiler, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemektedir.

    Reklamlar

Web sitemizde Google ve Kendi reklamlarımızı yayınlamaktayız, ve bu reklamlarda çerez (cookes) içerebilir  bu verilerle sirketler çerez verilerini toplayabilir fakat bizim bu verilere ulaşmamız söz konusu değildir. Google Adsense vb  şirketler ile çalışmaktayız eğer bir endişeniz varsa lütfen onların  sayfalarından gizlilik sözleşmelerini okuyunuz.

Başa dön tuşu
Kapalı